Onze huidige sponsors zijn:

Meer informatie over sponsoring

Ook u kunt sponsor van ons geweldige team worden. Hierdoor steunt natuurlijk u ons team, maar daar krijgt u ook veel voor terug.

In de eerste plaats krijgt u de mogelijkheid tot het plaatsen van uw bedrijfslogo op het span of de kleding van de leden van ons team. Daarnaast kunt u en uw producten/diensten op wedstrijddagen vanuit ons motorhome presenteren aan de duizenden bezoekers die een wedstrijd in het Open Nederlandse Kampioenschap doorgaans trekt. Ten slotte vermelden wij uw bedrijfslogo en -naam op deze website.

U kunt ons steunen door het beschikbaar stellen van:
  • een vrij te besteden budget;
  • goederen, diensten en materialen zoals onderdelen voor het span, transportmogelijkheden, gereedschappen of andere faciliteiten.
Wilt u zelf sponsoren? Neem dan contact met ons op via het contactformulier. U kunt ook alvast het sponsorcontract downloaden door op onderstaand pictogram (PDF) te klikken: